Для більшості сімей кухня є улюбленим місцем для спілкування і важливою частиною будинку. Тому, зіткнувшись з потребою вибрати новий кухонний гарнітур, може виникнути деяка розгубленість і нерозуміння з якого боку підійти до проблеми, і на що, крім наявного бюджету орієнтуватися. У даній статті ми допоможемо вам розібратися в тому, які фактори потрібно враховувати, щоб нова кухня прослужила вам довгі роки і відповідала максимальній кількості ваших побажань.


Отже, під час вибору кухні потрібно враховувати наступне:


1. Дайте відповідь на питання, для чого вам потрібна нова кухня: які саме елементи гарнітура потрібно купити, на регулярне використання якою кількістю людей вона розраховується. Тому що, якщо ви мешкаєте один (удвох), але вдома практично не готуєте нічого складнішого яєчні, можна обійтися основними елементами стандартного гарнітура. У разі ж проживання великої родини, потрібно добре продумати її максимальну функціональність і ергономічність, з раціонально розрахованої робочою зоною і місцем для обіднього столу на всю сім'ю. У нас ви зможете вибрати кухню під будь-який запит.


2. Зробіть виміри. Для початку візьмете рулетку і виміряйте висоту, ширину і довжину наявної корисної площі, обов'язково враховуючи всілякі виступи і кути, які вплинуть на подальшу розстановку гарнітура. Детально зафіксуйте отримані результати.


3. Побутова техніка. Визначте, яка побутова техніка буде розміщуватися на кухонній площі, чи є потреба в її відновленні, буде вона вбудованої, суміщеної або ж «відкритої».


4. Планування. Намалюйте на папері макет, спираючись на наявні виміри, на якому визначте де і в якому порядку буде розміщена побутова техніка і функціональні елементи майбутньої кухні.


5. Визначте колірну гамму, а так само стильове рішення, якого ви будете дотримуватися надалі.


6. Сплануйте заздалегідь розташування достатньої кількості необхідних для електроприладів розеток, ящиків і поличок для зберігання кухонного начиння (ложок, виделок, сковорідок, каструль, чашок, вішалок для рушників, і т.д.).


7. Фурнітура. Так само важливо серйозно підійти до питання вибору меблевих ручок для кухні. Тому як ручки з неякісних матеріалів вже через кілька років можуть деформуватися.


8. Визначтеся з максимальною сумою, яку ви можете виділити на покупку. Потрібно завжди пам'ятати, що кухні під замовлення обійдуться вам дорожче, ніж вже готові фабричні рішення.


Діючи поетапно і дотримуючись наших порад, ви обов'язково придбаєте кухню вашої мрії.