Меню
Ваш кошик

Гарантiя

Вся наша меблева продукція супроводжується офіційною гарантією виробника

Підтвердженням гарантійних зобов'язань є гарантійний талон фабрики-виробника.

Додатковою гарантією на меблеву продукцію є факт складання меблів нашими фахівцями.

Ми свідомо підбираємо постачальників тільки якісної меблевої продукції. Рідко, але, на жаль, іноді трапляється брак в стандартних упакованих виробах. Не хвилюйтеся, нічого страшного не трапиться. У таких випадках ми однозначно завжди займаємо сторону клієнта і підтримуємо його в будь-яких ситуаціях, пов'язаних з якістю продукції, заміною або поверненням. З нашого досвіду, меблеві фабрики теж завжди йдуть назустріч клієнту.

Перевіряйте отриманий товар на предмет цілісності, відколів, подряпин, чи ціла упаковка. У разі порушення упаковки перевірте кількість і комплектність вмісту.

При самостійній збірці меблів, вам необхідно перевірити деталі на наявність шлюбу (відколів, подряпин). При виявленні шлюбу призупините збірку, оскільки деталі меблів, зі слідами збірки, поверненню і обміну не підлягають.

При виявленні браку відразу повідомте нам по телефону: 098-23-25-257. Зберігайте супровідну документацію і маркувальний лист на упаковці до кінця гарантійного терміну. Зберігайте заводську упаковку до закінчення зборки, оскільки заміна браку проводиться тільки в заводській упаковці.

Рекламації приймаються тільки при наявності самого виробу або окремих елементів і в оригінальній упаковці. У разі недотримання вищевказаних вимог, рекламації не приймаються.

Рекламації, що виникли внаслідок неправильної зборки (самостійно виробленої покупцем), доставки і підйому (самостійно виробленим покупцем) або виникли внаслідок неправильної експлуатації, усуваються за рахунок покупця.

Гарантійні зобов'язання не поширюються в разі, якщо:

• порушені правила і умови експлуатації меблів;

• відновлення і ремонт меблів здійснювались покупцем самостійно;

• меблі пошкоджена в результаті дії домашніх тварин, вогню, агресивних рідин, а також з ознаками недбалого поводження;

• змінена конструкція виробу або комплектуючих вироби покупцем;

• збіг гарантійний термін;

• якщо присутні дефекти, які були повідомлені або відомі покупцеві до продажу, і через яких покупець отримав індивідуальну знижку, а також дефекти, за якими на меблі була знижена ціна реалізації.

Поверненню не підлягають товари, перелік яких визначений Постановою Кабінета Міністрів України № 172 від 19.03.1994 р.

Гарантія на складання меблів

Збірку меблів здійснюють професійні майстри-збирачі, що мають багаторічний досвід роботи.

Тому, інтернет-магазин меблів «СфераМ» і її збирачі несуть повну відповідальність за якість складання меблів. Крім гарантії на меблеву продукцію, ми ще даємо гарантію і на складання: 12 місяців.