Меню
Ваш кошик

Iнформація

 Інтернет-магазин sferam.com.ua пропонує купити фабричну меблі в Дніпрі зі складу за цінами від виробника: Алекса, Сокме, Майстер Форм, Фенікс, РТВ Меблі, Ліон, Тис, Новий Стиль, Німан, МКС, Миро-Марк, Мелітополь Меблі , Мелбі, Лофт Десінг, Кайрос, Віка Меблі, VIP Майстер, Матрац-S, Прогрес, ЕММ і інші виробники.

 Інтернет-магазин sferam.com.ua здійснює безкоштовну доставку меблів по Дніпру власним транспортом (безкоштовна доставка за умови замовлення від 3000грн). По Дніпропетровській області доставка здійснюється власним транспортом або на відділення перевізника.

 Сьогодні все більше людей купують меблі для дому або офісу в інтернет-магазинах, адже це зручно, швидко і дешево. Наш інтернет-магазин sferam.com.ua готовий запропонувати доставку фабричної меблів в будь-який куточок України.

 Ми пропонуємо найдоступніші ціни на меблі в нашому каталозі! Розпашні шафи Дніпропетровськ - платтяні шафи, шафи для верхнього одягу, шафи-пенали, кутові шафи гардероби. Комоди Дніпропетровськ інтернет-магазин - комоди з дзеркалом, купити комоди в Дніпропетровську з фото і цінами. Навісні полки Дніпропетровськ - настінні книжкові полиці, полиці на стіну, стелажі, кутові консолі.