Меню
Ваш кошик

Меблі на замовлення

Розглянемо варіанти виготовлення меблів на замовлення згідно з Вашими побажаннями. Ви можете вислати нам на електронну пошту: admin@sferam.com.ua або вайбер +38 (095) 198-09-39 своє креслення з побажаннями (розміри, колір, матеріал, комплектація і ін.) І ми з Вами зв'яжемося.

На сьогодні різне меблеве виробництво досягло значного прогресу, вибір товарів не просто великий, а він величезний. Однак при всіх значущих якісних характеристиках це все-таки корпусні серійні меблі, що в більшості з випадків розрахована на однотипні великі будинки і квартири. Такі меблі іноді дуже одноманітна, а хочеться чогось оригінального для себе

Вбудовані кухні на замовлення - хороший приклад з цього приводу, адже серійне виготовлення не буде комфортним. Тому магазин Сфера М пропонує виготовлення меблів за Вашим індивідуальним поектов, як окремо розташовані шафи так і вбудовані шафи-купе, антресолі, офісні конструкції, передпокої та ін. Для цього потрібно зробити вимір і оформити креслення проекту. Дані послуги ми з задоволенням виконаємо для Вас.